-
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo

POSLEDNÍ AKTUALITY

Změna v nákupu na našem webu


Od 1.března 2017 vstoupí v platnost 2.vlna EET, která v sobě obsahuje velko i maloobchod. Vzhledem k tomu, že se nepodařilo prosadit výjimku pro eShopy, rozhodli jsme se přistoupit k pozastavení ostatních plateb mimo platby převodem na náš bankovní účet  u ČSOB.

Zároveň jsme se rozhodli upravit náš obchodní model, respektive formalizovali to, co naši zákazníci využívají.
Nabízíme kompletní službu zahrnující krom doručení vína i poradenství při jeho nákupu a doporučení. K usnadnění prvního kontaktu jsme ppřipravili na našich stránkách poptávkový formulář.

Více informací o našem obchodu naleznete v sekci Obchod.
V případě dotazů, nás můžete kontaktovat prostřednictvím vzkazu, v pravé části této stránky.

Nový systém se výrazně neliší od původního nákupu přes náš eShop a věříme, že přímý kontakt s námi při Vašem nákupu oceníte. Navíc pořád máte možnost využít ostatní možnosti, jak se s námi spojit:

  • emailem na bkv@bk-vino.cz
  • zprávou na našem facebooku 

Doufáme, že bude stále věrni nám a našim především malým vinařům, kteří pro Vás připravují velká vína.

 

Aktualizovaný kalendář vinařských akcí během zimních měsíců


Připravili jsme pro Vás přehled aktuálních vinařských akcí na Moravě od prosince 2016 do února 2017.

Zároveň jsme pro Vás rozčlenili stránku na dílčí části, aby jste kalendářem akcí mohli snadněji listovat.

 

Hodnocení pro Vás - Ochutnáváme průběžně naše vína


V průběhu roku sledujeme stav zrání našich vín. Ochutnáváme také pro vás vína nového ročníku. Naše hodnocení naleznete na našem Facebooku.  

Od dubna jsme ochutnali vína následujících vinařů:

  • Moravčíkova vína - listopad
  • Znovín Znojmo - listopad
  • Vinařství Veverka - září / říjen
  • Znovín Znojmo - září
  • Moravčíkova vína - červenec
  • Konečný Winery - červen, červenec
  • Vinařství Buchtovi - květen
  • Vinařství Veverka - duben

 

PF 2017


Svatomartinské se blíží


Za 3 týdny přijede svatý Martin. Zda na bílém koni - to nevím, ale určitě přiveze svatomartinská vína ročníku 2016. Podívejte se na naši nabídku, ať je 11. listopadu můžete také ochutnot.

Objednávky můžete posílat na náš email bkv@bk-vino.cz nebo zprávou přes náš facebook.

 

Kam za vinaři BKV?


Během svatomartinského víkendu se bude moci setkat i s našimi vinaři

 

Tajemná Morava


Na léto jsme pro vás připravili seriál Tajemná Morava o zajímavých a trochu tajemných místech vinařské Moravy.

První putování nás zavede za Tajemstvím pravěkých žen.
Druhé putování nás nám poodkryje záhadu Zániku Velké Moravy.

 

Salon vín České republiky 2016


Národní vinařské centrum ve Valticích představilo nový ročník 2016 Salonu vín České republiky.

Z vinařů BKV uspěl Znovín Znojmo. Je jen škoda, že ostatní naši vinaři (například Vinařství Veverka) svá skvělá vína, která vysoce bodovala v podoblastních kolech, v salonu nemají. Uvidíme za rok.

Oceněná vína ze Znovína nemáme sice v pravidelné nabídce, ale můžeme Vám je dodat, stačí napsat email na bkv@bk-vino.cz. Šobeský Ryzlink rýnský 2013 nabízíme za 320 Kč.

 

Rosé time - Čas na růžové


Stejně jako loni máme pro vás řadu několika dobrých moravských růžových vín. Vyberte se z nabídky, třeba růžová z Konečný Winery, kde se můžete osvěžit i dobře vychlazeným Müllerem s nízkým alkoholem.

Jako bonus jsme letos připravili i krátké video (mp4, 41.6 MB).

 

Zelená ještěrka - nový ročník je tady


Nejoblíbenějším vínem roku 2014 byl znovínský Sauvignon 2013 Lacerta viridis. Toto suché aromatické víno však již došlo.

Naštěstí již Znovín nalahvoval nový ročník ze stejné vinice, stejným zbytkovým cukrem a o něco vyšší kyselinkou. V chuti najdete angrešt, luční/bylinné tóny a vzadu lehkou mineralitu.

Můžete si jej objednat v našem eShopu.

 

Update Vinného průvodce


S novým rokem jsme pro Vás updatovali vína v našem Vinném průvodci. Najdete zde naše rámcové doporučení, které by Vám mělo usnadnit výběr vína pro danou příležitost či menu.

 

Akce Otevřený skep BKV


Naši vinaři právě lahvují ročník 2013 a mnozí z nich mají pouze poslední láhve minulých ročníků. Protobychom Vám chtěli nabídnout vína minulých ročníků, které již nejsou v nabídce našich vinařů, ale máme je na skladě, v rámci akce Otevřený sklep BKV. Na speciální stránce našeho eshopu Otevřený sklep BKV si můžete objednat tato vína se slevou 7 -18%.

 

Sady vín BKV Moravia Collection


Krom tradiční nabídky, bychom Vám chtěli nabídnout i hotové sady vín pod názvem BKV Moravia Collection, které naleznete taktéž na našem eShopu. Sady jsou připraveny tak, abyste poznali průřez uměním našich vinařů.

 

Vína pro vaše blízké, vína na štědrovečerní stůl


Již tento víkend zapálíme první svíčku na adventním věnci. Proto byste něměli otálet s objednávkou vín ať už jako dárku pod stromeček nebo svým obchodním přátelům nebo na hezké vánoční chvíle či k štědrovečerní večeři.

Abychom Vám mohli vína objednat a doručit včas, dejte nám do 5. listopadu 12 hodin vědět. Objednávejte prostřednictvím našeho e-Shopu nebo emailem na bkv@bk-vino.cz

 

Od svatého Martina jsme na Facebooku


Přátelé, od poloviny listopadu jsme i my na facebooku. Navštivte nás na http://facebook.com/bkvino a staňte se i na FB našimi přátely.

 

Konečný Winery - nový vinař BKV


BKV přišlo s heslem "Malí vinaři - Velká vína". Proto jsme do našeho portfolia přidali málé vinařství Ondřeje Konečného Konečný Winery, kde na svět příjde ročně pouze 2000 lahví. Rozšířili jsme tím náš sertiment o další sladká vína s příjemnou kyselinkou, ale také o další zajímavou odrůdu Kerner. Konečný Winery rozšířilo i naši působnost i do slovácké podoblasti, do regionu Podluží.

 

Moravčíkova vína z vinic pod Pálavou - nový vinař BKV


Od října 2012 doplňuje nabídku našich vinařů rodiné vinařství Moravčíků z Horních Věstonic na Mikulovsku. Na 13 ha vinic rozkládajících se na úbočí Pavlovských vrchů pěstují především bílé odrůdy. Cílem vinařství je zachovat exktraktivitu a typické aroma při zvýšeném zbytkovém cukru, tudíž s menším obsahem alkoholu.

Vinařství Moravčíkova vína tak doplňují nabídku vín z Mikulovska o polosuchá a polosladká vína, které vám jistě zpříjemní podzimní večery.

 

Svátek VOC Znojmo


Víte, že znojemská vína mají svůj svátek? Pojďte s námi navštívit 4. ročník Festivalu VOC Znojmo - festivalu znojemských vín originální certifikace, a to prostřednictvím naší reportáže.

 

Degustace BKV


Rádi bychom Vás chtěli pozvat na první letošní degustaci 4 vinařství BKV, které se bude konat dne 6.března 2012 od 19 hodin v prostorách Klubu (Sky Baru) v Kateřinské 40, Praha 2 (7.patro). Rezervujte si místo prostřednictvím našeho eShopu.

 

Říjnové posezení v Čejkovicích u Veverků ve sklepě


Předposlední říjnový víkend jsme společně vyrazili do Čejkovic do sklepa zdejšího vinaře BKV pana Františka Veverky, abychom ochutnali jeho zajímavá vína. Reportáž z této degustace spříjemněné procházkou po vinicích Velkobílovicka najdete zde.